Tętno życia naszej szkoły posłyszeć można dziś w każdym jej punkcie - monitoringu na korytarzach, wynikach konkursów przedmiotowych, tablicach multimedialnych, rzutnikach w salach lekcyjnych i......daleko poza nią - na ulicach Zaspy, które notują każde drganie organizmu ZKPiG  12.

W medycynie praktycznej badanie tętna jest bardzo ważne, świadczy ono o sile serca, stanach gorączkowych, o budowie ścianek tętnicy i o wielu innych objawach, tak samo w edukacji. Dobre wyczucie tętna jest pierwszym warunkiem rozumienia potrzeb ucznia i jego rodziców.

Witamy na stronie szkoły ZKPiG nr 12 w Gdańsku.

Bez względu na to, czy jesteś uczniem czy rodzicem szukającym szkoły dla swojego dziecka, mamy nadzieję, że ta strona będzie przydatnym źródłem informacji o wszystkich aspektach życia naszej szkoły.